Мікрострумова
терапія
098 132 77 00
Мікрострумову терапію характеризують як фізіологічну процедуру, яка виключає пошкодження м'язів та усуває обвисання шкіри. А також, для:
-усунення зморшок
-лікування гіперпігментації
-лікування вугрового висипу
-зняття набряків
-нормалізації роботи сальних залоз
-Відновлення після пластичної операції.
За допомогою мікрострумів згладжуються носогубні складки, підтягується друге підборіддя, звужуються пори, вирівнюється колір обличчя, шкіра стає свіжою та пружною.
Суха шкіра зволожується, а жирна шкіра набуває нормального рівня секреції шкірного сала.
Вже після першої процедури можна побачити, що шкіра обличчя має видимий ліфтинг, її стан значно покращується.

*Позитивні ефекти після процедури помітні вже через 15 хвилин.
До курсу включають від 10 до 12 процедур. Мікрострум позитивно діє на клітинному рівні. Між клітинами покращуються обмінні процеси. На фізіологічному рівні поступово відновлюється активність ушкоджених клітин.

Лімфодренаж та циркуляція крові покращуються. Токсичні речовини виводяться активніше. Кисневий обмін пришвидшується. Стимулюється синтез колагену та еластину. М'язові спазми повністю знімаються або робляться менш явними. У клітинах досягається нормальний рівень електричної активності, тому регенераційні процеси відбуваються значно швидше.

Мікрострумова терапія використовується не тільки для досягнення високого естетичного ефекту, але і для комплексного лікування різних шкірних проблем. Це може бути вугровий висип, пігментація. Мікрострумова терапія можна застосувати і при випаданні волосся. Також таку процедуру приписують за нормалізації секреції шкірних залоз. Суха шкіра зволожується, а жирна шкіра набуває нормального рівня секреції шкірного сала.

Мікроструми для обличчя рекомендують для підтяжки обличчя, усунення зморшок, лікування гіперпігментації та висипу вугрів, зняття набряків, нормалізації роботи сальних залоз, при відновленні після пластичної операції. За допомогою мікрострумів згладжуються носогубні складки, підтягується друге підборіддя, звужуються пори, вирівнюється колір обличчя, шкіра стає свіжою та пружною. Одним словом, стимулюються процеси, які дозволяють шкірі бути здоровою та молодою. Використовується цей метод і для впливу на шию, область декольте, кисті рук, скрізь, де потрібне пробудження шкіри, що в'яне. Ефект помітний і при деформуючому типі старіння (коли ослаблені та розтягнуті м'язи), і при зморшкуватому (коли старіє та сохне шкіра).

Мікрострумова терапія обличчя дозволяє ввести глибоко в шкіру різні препарати, необхідні для посилення ефекту ліфтингу: можна вводити різні заряджені сироватки, маски нового покоління або інші ампульні косметичні засоби.
Під впливом мікрострумів ослаблені м'язи скорочуються, а спазмовані, навпаки, розслабляються – і у Вас знову чітко окреслений овал обличчя! З їх допомогою можна лікувати целюліт і позбутися рубців, болю і безсоння. Мікрострумова терапія в косметології показана при випаданні волосся, акне, розацеа та, крім цього, мікроструми сприяють глибокому зволоженню шкіри.

Мікроструми для волосся – це фізіотерапевтична методика лікування волосся та шкіри голови, яка ґрунтується на застосуванні низькочастотного електричного струму.
-лікування мікрострумами вирішує проблему надмірного випадання волосся,
-Покращує їх стан,
-усуває себорею та лупу,
-допомагає при себореї та запальних процесах.

Терапію можна застосовувати як єдиний спосіб або у поєднанні з іншими технологіями, наприклад з лімфодренажним масажем.

За рахунок низької частоти електричних імпульсів мікроструми впливають на глибокі шари епідермісу. Це забезпечує розширення судин, покращення крово- та лімфотоку, збільшує оксигенацію шкіри голови киснем. Завдяки цьому впливу посилюється зростання волосся, покращується їх якість - вони виглядають більш доглянутими і здоровими.

Сплячі волосяні цибулини прокидаються, нормалізується робота сальних залоз. Процедура абсолютно безболісна, деякі клієнти кажуть, що навіть приємна.

Мікроструми для шкіри голови рекомендовані у таких випадках:

• алопеція (облисіння) різного типу;
• сильне випадання волосся;
• погіршення якості стрижнів волосся (ламкість, сухість);
• себорея, лупа;
• запальні процеси;

КУРС:

Кількість сеансів мікрострумової терапії для волосся залежить від складності проблеми. Стандартний курс складається з 10-15 процедур із частотою 1-2 сеанси на тиждень. На тлі терапії зі збільшенням кількості процедур мікрострумового впливу стан волосяного покриву та шкіри голови буде поступово покращуватись.

Протипоказання:
•відкриті рани на обличчі, порізи;
• сильні відкриті запалення;
•інфекційні захворювання шкіри;
• онкологія;
•захворювання та відхилення серцево-судинної системи (включаючи перенесені інсульти та інфаркти);
•кардіостимулятори;
•тромбофлебіт;
•епілепсія;
Прайс:

1. Ліфтинг обличча –1000 грн.
2. Турболіфтинг обличча –1300 грн.
3. Лімфодренажний масаж – 900 грн.
4. Терапія випадання волосся – 800 грн.
5. Лікування Акне - від 800 грн.
6. Післяопераційна терапія –800 грн.
7. Догляд "Deluxe" -1500 грн.
Close
Запишитесь на уходовые процедуры от IS Clinical или задайте интересующий Вас вопрос
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности
098 132 77 00
Copyright © 2020 Косметика. All rights reserved.
Розроблено в BRANDER