ЛАЗЕРНЕ
ОМОЛОДЖЕННЯ
098 132 77 00
Антивікова косметологія за допомогою сучасного лазера Asclepion MeDioStar Monolith дозволяє швидше закінчити маніпуляції та отримати найкращий результат.

Час проведення процедури.

Сучасні діодні апарати легко зроблять повну епіляцію ніг за 10-15 хвилин, що принесе інвестору більше прибутку за одиницю часу.

Безболісність. При використанні лазерів з високою швидкістю малими енергіями в режимі швидких переміщень пацієнт може розраховувати на мінімальну або повну безболісність процедури, що підвищить лояльність — люди не люблять і не хочуть відчувати біль.

Безпека для пацієнта Гнучкі параметри швидкості та енергії дозволяють досягти відсутності побічних ефектів при роботі з засмаглими та темношкірими клієнтами.

Робота влітку, до та після засмаги, відмінний ефект навіть на дуже смаглявій шкірі дозволяють збільшити клієнтську базу та дохід.
Якщо хочете зробити подарунок, купуйте подарунковий сертифікат.
Приходьте будь-якого дня з 10:00 до 19:00.
Запис по телефону:
+38098044 40 40.
ЦІНИ НА ПОСЛУГИ
ОБЛИЧЧЯ
1260
обличчя+шия
1490
шия+декольте
1490
обличчя+шия+декольте
2010
кисті рук
740
ЛАЗЕРНО ОМОЛОДЖЕННЯ + АМПУЛА
ОБЛИЧЧЯ
1560
обличчя+шия
1780
шия+декольте
1780
обличчя+шия+декольте
2310
кисті рук
1040
Запис по телефону:
+38 098 044 40 40

Лазерна епіляція – це один із методів видалення небажаного волосся. Під впливом лазера волосяний фолікул руйнується без подальшого відновлення. Результат видно відразу після першої процедури. Після процедури волосся повністю висипається через 10-14 днів. Курс процедур становить 6–10 сеансів із періодичністю 1 раз на 4–6 тижнів. Після закінчення курсу процедур, волосся перестає рости зовсім. Підтримуючі процедури необхідно робити 1-2 рази на 1-2 роки. На сьогоднішній день, це один із найефективніших і результативних способів вирішення питань зростання небажаного волосся.
Лазерна епіляція є косметологічною медичною процедурою та здійснюється з використанням спеціального приладу – лазера.
У нашому салоні лазерна епіляція здійснюється за допомогою лазерного апарату 6-го покоління ASCLEPION MEDIOSTAR MONOLITH (Німеччина) - найсучаснішого, найшвидшого, найпотужнішого та найефективнішого на сьогоднішній день.
Діодний лазер MeDioStar Monolith отримує гучні міжнародні титули.
Тепер це не тільки найшвидший і безболісний апарат для епіляції, але ще найкращий лазер для видалення волосся - The Best Laser for Hair Removal of the year 2019!
Такий вердикт винесла іспанська академія косметології та естетики Prize Vida Estética у Барселоні.
Найкращі німецькі лікарі та інженери щодня працюють над удосконаленням лазерів ASCLEPION і як результат – перемога серед найкращого обладнання світу!
Сертифікати FDA, CE, ISO та Український Сертифікат Відповідності.
Close
Запишитесь на услуги лазерного омоложения  или задайте интересующий Вас вопрос
Нажимая на кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных и соглашаетесь c политикой конфиденциальности
098 132 77 00
Copyright © 2020 Косметика. All rights reserved.
Розроблено в BRANDER